KOCATEPE ORTAOKULU VELİ-ÖĞRETMEN GÖRÜŞME SAATLERİ | ||||
ADI SOYADI | GÖREVİ | Veli Görüşme Günü | Veli Görüşme Saati | |
1 | Murat SAKARYA | Okul Müdürü | ||
2 | Bayram YILDIZ | Müdür Yrd. | ||
3 | Nahit SUVAK | Müdür Yrd. | ||
4 | Derya ATACAK | Türkçe Öğr. | ÇARŞAMBA | 10.20-11.00 |
5 | Sayinur B. BİLGE | Türkçe Öğr. | PERŞEMBE | 11.15-11.55 |
6 | Melin BEDİR | Türkçe Öğr. | CUMA | 11.15-11.55 |
7 | Elif Sinem ER | Türkçe Öğr. | ÇARŞAMBA | 12.00-13.00 |
8 | Naciye TEMİZHAN | Türkçe Öğr. | CUMA | 10.00-11.00 |
9 | Yeliz KALAYCI | Türkçe Öğr. | ÇARŞAMBA | 14.00-14.50 |
10 | Osman SARAÇOĞLU | Türkçe Öğr. | CUMA | 11.15-11.55 |
11 | Aynur ARSLAN | Matematik Öğr. | ÇARŞAMBA | 10.30-11.00 |
12 | Elif UZUN | Matematik Öğr. | PAZARTESİ | 10.20-11.00 |
13 | Demet ÇİL | Matematik Öğr. | SALI | 11.15-11.55 |
14 | Melek ÖZDEMİR | Matematik Öğr. | PAZARTESİ | 11.15-11.55 |
15 | Kader BİLGİLİ | Matematik Öğr. | PERŞEMBE | 11.15-11.55 |
16 | Ömer YILDIRIM | Matematik Öğr. | PAZARTESİ | 11.15-11.55 |
17 | Şeyh Hamit ŞİMŞEK | Matematik Öğr. | CUMA | 10.30-11.30 |
18 | Sinem YANIK | Fen ve Tek. Öğr. | SALI | 10.00-11.00 |
19 | Aykut KARAÇİMEN | Fen ve Tek. Öğr. | PERŞEMBE | 09.25-10.05 |
20 | Zehra AKDOĞAN | Fen ve Tek. Öğr. | ÇARŞAMBA | 10.20-11.00 |
21 | Esra TAŞ | Fen ve Tek. Öğr. | SALI | 10.20-11.00 |
22 | Uslu Ç. GÜRLEYEN | Fen ve Tek. Öğr. | PERŞEMBE | 12.20-12.50 |
23 | Fahriye YILLIK | Fen ve Tek. Öğr. | PAZARTESİ | 12.00-12.50 |
24 | Candan AKTAŞ | İngilizce Öğr. | CUMA | 10.20-11.00 |
25 | Sultan YILDIZ | İngilizce Öğr. | PAZARTESİ | 11.00-12.00 |
26 | Serdar YILDIRIM | İngilizce Öğr. | CUMA | 13.20-14.00 |
27 | Özlem ŞAHİN | İngilizce Öğr. | SALI | 09.25-10.05 |
28 | Sevda YAŞAR | İngilizce Öğr. | ÇARŞAMBA | 10.20-12.00 |
29 | Ayşe KILIÇ | Tek. Tasarım Öğr. | ÇARŞAMBA | 12.10-12.50 |
30 | Derya POLAT | Tek. Tasarım Öğr. | ÇARŞAMBA | 12.10-12.50 |
31 | Leyla ÇELEBİ | Sosyal Bilgiler Öğr. | SALI | 10.20-11.15 |
32 | Leyla KARAGÖZ | Sosyal Bilgiler Öğr. | PAZARTESİ | 12.10-12.50 |
33 | Şerife DEMİR | Sosyal Bilgiler Öğr. | PAZARTESİ | 12.10-12.50 |
34 | Gülseren TAŞÇİNTEN | Sosyal Bilgiler Öğr. | PERŞEMBE | 09.20-10.00 |
35 | Havva Çiftçi TANAS | Din Kül. Ah.Bil Öğr | PERŞEMBE | 10.20-11.00 |
36 | Ruveyda Nur SUNAL | Din Kül. Ah.Bil Öğr | SALI | 10.20-11.00 |
37 | Züleyha T. DEDE | Din Kül. Ah.Bil Öğr | PAZARTESİ | 10.20-11.00 |
38 | Serkan YILDIZHAN | Beden Eğitimi Öğr | SALI | 12.00-12.40 |
39 | Ersin ŞAHİN | Beden Eğitimi Öğr | PERŞEMBE | 10.20-11.00 |
40 | Ayyel AKSOY | Beden Eğitimi Öğr | PAZARTESİ | 10.20-11.00 |
41 | Selma KÖKSAL | Rehber Öğr. | HERGÜN | RANDEVU ALINARAK |
42 | Hilal K. BAYRAKTAR | Rehber Öğr. | HERGÜN | RANDEVU ALINARAK |
43 | Gülseren MUTU | Görsel San. Öğr. | ÇARŞAMBA | 11.15-12.10 |
44 | İlknur ÇİNPOLAT | Bilişim Öğr. | ÇARŞAMBA | 12.10-12.50 |
45 | Esra YALÇIN | Müzik Öğr. | PERŞEMBE | 09.25-10.00 |
46 | Büşra AYDIN | Özel Eğitim | PAZARTESİ | 12.50-13.20 |
47 | Havva ÇİMEN DEMİR | Özel Eğitim | PAZARTESİ | 12.50-13.20 |
Beğen |
8 kişi beğendi